veganski blog lifestylowy

veganski blog lifestylowy

O nas

Mam na imię Aneta. W tych latach co się urodziłam, wszystkie dziewczynki miały na imię Aneta,;) a nie przepraszam były jeszcze Agnieszki.:) Jestem weganką i jak na wegankę przystało,;) mam tatuaże i pięć kotów. To wszystko, zdaniem wielu ludzi czyni mnie dziwolągiem. Do prowadzenia bloga namówiła mnie moja kochana siostra. (jeszcze nie wiem, czy bede jej za to dziekować, czy też nie:))  Nazwa bloga powstala przypadkiem. Tu z pomocą przyszedł mi (zupełnie nieświadonie) znajony z fb:) O tym jak to sie stalo napisze w osobnym poście:).

P.S Autorką rysunku Kokosowej Krowy, jest moja siostra Kasia, która urodziła sie dużo później niż ja, dlatego nie ma na imie Agnieszka;) Kasia jest cudowną siostrą i będzie prowadzić tego bloga razem ze mną.

Witajcie kochani!

Jestem młodsza siostrą mojej starszej siostry Anety. Milsza, sympatyczniejsza i fajniejsza córka naszych rodziców 😉 jednak z racji starszego już wieku mojej siostry … jest ona ode mnie mądrzejsza 🙂 Wiecie doświadczenie życiowe i takie tam 😉 Moja dieta skłania się bardziej ku diecie wegetariańskiej niż wegańskiej jednak lubię wegańskie potrawy, uwielbiam wegan i kocham zwierzęta 🙂 dlatego też będę prowadzila tego bloga z moja STARSZĄ i mądrzejszą 😉 siostrą, choć jak już wcześniej wspomniałam ja jestem tą milszą i fajniejszą 🙂